36-latka zasnęła za kierownicą. Wjechała w budynek

Kierująca pojazdem 36-latka zjechała z pasa ruchu, uderzyła w budynek i latarnię. Do tego zdarzenia doszło w Kamiennej Górze, a wszystko przez to, że kobieta… zasnęła za kółkiem.
Zasnęła za kółkiem
Do tego niebezpiecznie wyglądającego zdarzenia doszło dziś (6 października) w godzinach porannych na ulicy Bohaterów Getta w Kamiennej Górze (Dolny Śląsk). 36-latka zasnęła za kierownicą, w wyniku czego jej auto zjechało z właściwego pasa ruchu i uderzyło w budynek oraz latarnię.
Szczęście w nieszczęściu jest takie, że ani kierującej, ani nikomu postronnemu nic złego się nie stało. (ZOBACZ też: Samochód „Młodej Pary” uderzył w budynek. Nie żyje kierowca).
Policja apeluje o ostrożność!
W miejscu zdarzenia występowały utrudnienie, a policja wprowadziła ruch wahadłowy. Jak poinformowała st. sierż. Katarzyna Trzepak-Balicka z Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze, 36-latka była trzeźwa. Została ukarana mandatem wysokości 1500 zł.
Na facebookowym profilu kamiennogórskiej policji pojawiły się zdjęcia z miejsca zdarzenia. Przy tej okazji mundurowi zaapelowali o ostrożność i rozsądek na drodze. „Nie czujesz się na siłach? Nie wsiadaj za kierownicę"!