LEŚNA PRZCZEPA DO ZRYWKI DREWNA FARMA PRZYCZEPY LEŚNE WÓZKI ŻURAW HDS LEASING

Podoba Ci się? Udostępnij!

Informacje techniczne

  ×

  Przebieg to nie wszystko!

  Jest wiele sposobów, aby sprawdzić stan techniczny pojazdu.

  Zobacz pełną listę tego, na co warto zwrócić uwagę podczas zakupu auta.

  Pobierz listę

  Dodatkowe informacje

  Historia:

  sprawny

  Opis pojazdu

  Żuraw 3.8m i 6 tonowa przyczepa do transportu drewna.
  To jedna z najczęściej wybieranych przyczep. Przyczepa jest wyposażona we wsporniki hydrauliczne dzięki czemu idealnie nadaje się do małych ciągników. Zasięg ładowarki wynosi 3.8m, a udźwig przy pełnym rozłożeniu wysięgnika wraz z chwytakiem i rotatorem aż 520 kg. Cena obejmuje transport przyczepy pod wskazany adres do klienta końcowego.
  przyczepa do transportu drewna. Farma, model - C3,8D, II Generacji. długość całkowita 450 cm, pod załadunek 300 cm. Masa przyczepy 900kg. Koła 11,5/80-15,3 - wózek wahliwy, przesuwany. Rozstaw kół 180 cm. Ładowność - 6000 kg, hds - zasilanie z pompy ciągnika, zasięg 380 cm, udżwig 520 kg. Stopy podporowe hydrauliczne. GWARANCJA 12 miesięcy. Przyczepy w ciągłej sprzedaży. Dostępne inne ( nowe i używane ) modele - na aukcjach ALLEGRO.
  Parametry techniczne przyczepy sześciotonowej z HDS CT 3,8-6
  Ładowność (kg) 6000
  Powierzchnia załadunku (m2) 1,4
  Długość załadunku (m) 2,82
  Długość całkowita (m) 4,4
  Szerokość całkowita (m) 1,8
  Prześwit (mm) 460
  Wymiary kół 11,5/80-15,3
  Masa przyczepy w wersji podstawowej (kg) 721
  Żuraw 3,8m
  Udźwig netto kNm 22
  Moment obrotu kNm 3
  Udźwig netto kg 520
  Ruchomy wózek podwozia

  Możliwość dokupienia metrowej przedłużki ramy z dodatkową parą kłonic
  Żuraw o udzwigu aż 520kg na pełnym zasięgu ramienia wynoszącym 3,8m do tego hydraulicznie sterowane łapy podporowe. silny rotator, chwytak do drewna oraz siedmiosekcyjny rozdzielacz.

  Jest to najnowsze i jedno z najbardziej zaawansowanych technologicznie urządzeń w swojej klasie co najlepiej oddają liczby. Nasz żuraw posada udźwig aż 520kg przy pełnym wysięgu.

  Żuraw FARMA Generation 2 - C 3.8 G2 - NOWOŚĆ! 520kg na pełnym wysięgu.

  Z przyjemnością prezentujemy nowe urządzenie serii FARMA Generation 2. Jest to nowa wersja odnoszącego sukcesy żurawia - model C 3.8 - który zadziwił całą Europę. Jest to jeden z mniejszych żurawi w naszej serii, które wprowadziliśmy na rynek w nowej wersji, jako element koncepcji Generation 2. Ważne jest dla nas, aby móc zaoferować wszystkim naszym klientom rzeczywiście najlepsze żurawie, dostosowane do ich konkretnych wymagań, niezależnie od rodzaju lasu, w którym mają pracować.
  Nowy żuraw, model C 3.8 G2, jest dostępny z nowoczesnym łącznikiem. Podzespoły żurawia są zaprojektowane w sposób oferujący naszym użytkownikom niezwykłe parametry. Przewody hydrauliczne są dobrze chronione wewnątrz, w ramieniu podnoszącym i zewnętrznym. Określenia „Dobra wartość" i „Dobrze przemyślane" w najlepszy sposób opisują nowe żurawie z serii FARMA Generation 2. Wszystkie żurawie wykorzystują nowy układ ramion zawierający łącznik pomiędzy ramieniem podnoszącym a ramieniem zewnętrznym. Dzięki swojej konstrukcji żurawie oferują najlepsze właściwości w pracy na małej odległości, bardziej płynne działanie i jednakową moc zewnętrznego ramienia w całym zakresie roboczym.
  Cena obejmuje chwytak i rotator.
  Żuraw objęty jest 12 miesięczną gwarancją producenta.
  W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt bezpośredni pod 507040779

  Poniżej dane techniczne żurawia

  Udźwig netto: kNm 22
  Moment obrotu kNm 3
  Kąt obrotu (stopnie) 360
  Zasięg (m) 3,8
  Zalecany przepływ oleju (l/min) 10-35
  Ciśnienie robocze (bar) 175
  Masa w kg z chwytakiem 0,12*/ Masa żurawia 371/300
  Masa w kg z chwytakiem 0,16*/ Masa żurawia 392/300
  Siła udźwigu w kg przy pełnym rozłożeniu (bez chwytaka/rotatora) 520

  Firma FARMA posiada jedną z najbogatszych ofert na rynku. W jej skład wchodzą trzy główne grupy produktów: przyczepy do transportu drewna, żurawie i akcesoria. Ofertę przyczep FARMA otwiera najmniejsza przyczepa o ładowności 6 ton, a zamyka profesjonalna przyczepa 14-tonowa.

  Aktualna oferta żurawi FARMA obejmuje 11 różnych modeli. Nowe modele C5.3 , C6.3 i CT8.5 zostały zaprojektowane pod hasłem FARMA GENERATION 2 i są wyposażone w łącznik, który zapewnia najlepsze parametry w ograniczonej przestrzeni.

  7-dźwigniowy zawór regulacyjny
  Masa 12,7 kg

  FARMA oferuje szeroki zakres wielodźwigniowych zaworów przeznaczonych dla żurawi. Zestawy zaworów wyglądają tak samo, ale liczba dźwigni jest dostosowana do liczby funkcji wymaganych przez żuraw. Zawory 5, 6 i 7-dźwigniowe są odlane w jednym bloku o małej masie, natomiast 8-dźwigniowe są podzielone na sekcje i znacznie cięższe. W przypadkach, gdy nie jest wymagana funkcja wsporników, można używać zaworów 5-funkcyjnych, pod warunkiem, że żuraw nie jest wyposażony w wysięgnik teleskopowy. Jeżeli żuraw jest wyposażony w wysięgnik teleskopowy, wymaganych jest 6 funkcji. Jeżeli żuraw jest wyposażony we wsporniki, wymaganych jest 7 funkcji, gdy nie jest wyposażony w wysięgnik teleskopowy i 8 funkcji, gdy jest wyposażony w taki wysięgnik.


  Bezpłatna dostawa na terenie Polski

  LEASING OPERACYJNY

  Razem z Centrum-Finansowania.pl Przygotowaliśmy dla Państwa ofertę zakupu maszyn oferowanych przez naszą firmę w formie leasingu. Ta forma zakupu daje naszym klientom wiele możliwości m.in. Atrakcyjność ze względu na niskie oprocentowanie w skali roku, niski wkład własny, szybką procedurę, która umożliwia uzyskanie odpowiedzi w sprawie przyznania leasingu na drugi dzień po złożeniu do nas odpowiednich dokumentów. Ważnym argumentem za leasingiem jest możliwość wliczenia całych rat w koszty firmy.

  Każda oferta dostosowywana jest do potrzeb Klienta. Dlatego osobiście z Klientem ustalamy warunki tj. Czas trwania, opłata wstępna, oraz wartość wykupu. W każdej istotnej sprawie proszę o kontakt telefoniczny. Poniżej krótki opis w procedurze uproszczonej dla maszyn LYNX.

  Procedura uproszczona:
  Kwota zaangażowania do 100,000.00 zł.
  Oświadczenie o dochodach - nie wymagamy zaświadczeń ZUS, rozliczeń PIT i Urzędu Skarbowego.
  Dokumenty rejestrowe firmy (NIP, REGON, KRS/Wpis do ewidencji, Umowa spółki).
  Dowody osobiste reprezentantów wraz z współmałżonkami jeśli pozostają we wspólnocie małżeńskiej.
  Kontakt:

  Dane kontaktowe*

  Z.U.P. WRZOS-SC.PL

  OCHRONEK 5, 33-100 TARNÓW

  tel.:
  +48 507040779
  +48 604566359
  fax:
  +48 14 6274643

  Napisz do sprzedającego

  Przejdź do strony z pełną ofertą dealera: http://przyczepylesne.otomoto.pl/

  Usługi oferowane przez dealera

  • Usługi finansowe

  *Serwis otoMoto nie posiada dodatkowych danych Sprzedającego, poza zawartymi w ogłoszeniu.

  Bezpieczeństwo Twoich zakupów - zależy od Ciebie!
  • 1.Zanim skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą sprawdź czy cena pojazdu nie jest zaniżona.
  • 2.Unikaj ogłoszeń bez numeru telefonu oraz pisanych łamaną polszczyzną.
  • 3.Nigdy nie wpłacaj zaliczki przed obejrzeniem pojazdu!
  W przypadku wątpliwości skontaktuj się z naszym Biurem obsługi klienta.

  Podobne ogłoszenia